Masinaremont OÜ
Elektroonika- ja optikaseadmete remont
18.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 279 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 551 465,00 | 538 730,00 |
| Puhaskasum (€) | 206 834,00 | 138 555,00 |
| Varad (€) | 371 304,00 | 475 835,00 |
| Kohustised (€) | 58 316,00 | 45 264,00 |
| Omakapital (€) | 312 988,00 | 430 571,00 |
| Raha (€) | 193 689,00 | 311 604,00 |
| Töötajate arv | 12,00 | 12,00 |
Aastaaruanded · 2023–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 476 tuh €
- Omakapital
- 431 tuh €
- Kohustised
- 45,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 168 tuh €
- Riiklikud maksud
- 47,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 22,5 tuh €
- Töötajaid
- 17,00
Avaliku sektori maksed
2026
5,8 tuh € · 26 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 538 730,00 € · puhaskasum 138 555,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 551 465,00 € · puhaskasum 206 834,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Tallinna mnt 48-6 · 21005 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10178833 / 8
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10178833 / 4
Majandusaasta periood muutus: 31.01 · 30.01 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10178833 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Masinaremont UÜ: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10178833
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026