OÜ HK Puhastus
Hoonehalduse kombineeritud teenus
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 292 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 9 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 12.11.2024; lepingu maksumus 43,7 tuh €: Laeva veoautode parkla WC hooldamine 2024-2027.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 101 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 634 909,00 | 876 454,00 | 1 054 968,00 | 1 201 149,00 | 1 432 673,00 |
| Ärikasum (€) | 17 109,00 | 55 971,00 | 96 232,00 | 152 304,00 | 201 303,00 |
| Puhaskasum (€) | 17 109,00 | 46 545,00 | 89 248,00 | 141 078,00 | 193 786,00 |
| Varad (€) | 250 407,00 | 290 631,00 | 353 576,00 | 488 560,00 | 679 448,00 |
| Kohustised (€) | 76 580,00 | 112 391,00 | 116 088,00 | 151 994,00 | 184 095,00 |
| Omakapital (€) | 173 827,00 | 178 240,00 | 237 488,00 | 336 566,00 | 495 353,00 |
| Raha (€) | 131 100,00 | 117 017,00 | 151 410,00 | 149 586,00 | 332 791,00 |
| Töötajate arv | — | — | 45,00 | 33,00 | 33,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 679 tuh €
- Omakapital
- 495 tuh €
- Kohustised
- 184 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 474 tuh €
- Riiklikud maksud
- 205 tuh €
- Tööjõumaksud
- 93,8 tuh €
- Töötajaid
- 94,00
Riigihanked
2019–2024 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 8
- Teadaolev maht
- Vähemalt 3,5 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
101 tuh € · 114 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 432 673,00 € · puhaskasum 193 786,00 €
müügitulu 1 201 149,00 € · puhaskasum 141 078,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 054 968,00 € · puhaskasum 89 248,00 €
müügitulu 876 454,00 € · puhaskasum 46 545,00 €
müügitulu 634 909,00 € · puhaskasum 17 109,00 €
müügitulu 498 383,00 € · puhaskasum 76 485,00 €
müügitulu 347 174,00 € · puhaskasum 52 682,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Räpina mnt 12 · 65606 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20062758 / 7
müügitulu 195 441,00 € · puhaskasum 60 808,00 €
müügitulu 120 806,00 € · puhaskasum 39 507,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Liiva tn 26a-5 · 65609 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20062758 / 4
müügitulu 55 167,00 € · puhaskasum 15 222,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.08.2026