Muhu Pagarid OÜ
Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
24.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 345 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 7 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,1 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 314 954,00 | 368 627,00 | 473 690,00 | 538 276,00 | 529 920,00 |
| Ärikasum (€) | 34 654,00 | -3 894,00 | 49 828,00 | 85 019,00 | 53 048,00 |
| Puhaskasum (€) | 30 882,00 | -13 027,00 | 32 323,00 | 59 592,00 | 24 452,00 |
| Varad (€) | 277 951,00 | 255 819,00 | 521 617,00 | 540 771,00 | 562 339,00 |
| Kohustised (€) | 230 956,00 | 221 851,00 | 455 326,00 | 414 888,00 | 412 004,00 |
| Omakapital (€) | 46 995,00 | 33 968,00 | 66 291,00 | 125 883,00 | 150 335,00 |
| Raha (€) | 5 975,00 | 1 052,00 | 2 492,00 | 35 320,00 | 29 148,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 11,00 | 10,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 562 tuh €
- Omakapital
- 150 tuh €
- Kohustised
- 412 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 278 tuh €
- Riiklikud maksud
- 55,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 17,4 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,1 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 5 076,38 € · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
müügitulu 529 920,00 € · puhaskasum 24 452,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 538 276,00 € · puhaskasum 59 592,00 €
müügitulu 473 690,00 € · puhaskasum 32 323,00 €
müügitulu 368 627,00 € · puhaskahjum 13 027,00 €
müügitulu 314 954,00 € · puhaskasum 30 882,00 €
müügitulu 230 797,00 € · puhaskasum 4 388,00 €
müügitulu 225 589,00 € · puhaskasum 2 575,00 €
Indra Schmidt – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 30050309 / 5
müügitulu 223 592,00 € · puhaskasum 3 353,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Muhu vald, Liiva küla, Meierei · 94701 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30050309 / 4
müügitulu 203 077,00 € · puhaskahjum 4 745,00 €
müügitulu 207 299,00 € · puhaskasum 77,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026