Taristuhaldus OÜ
Maastiku hooldus ja korrashoid
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 348 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 247 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 255 678,00 | 278 883,00 | 310 756,00 | 312 378,00 | 266 967,00 |
| Ärikasum (€) | -114 894,00 | -94 828,00 | -88 072,00 | -97 829,00 | -110 635,00 |
| Puhaskasum (€) | -114 889,00 | -94 828,00 | -88 070,00 | -97 821,00 | -109 545,00 |
| Varad (€) | 2 204 823,00 | 2 119 558,00 | 2 019 812,00 | 1 928 745,00 | 1 815 055,00 |
| Kohustised (€) | 41 663,00 | 51 226,00 | 39 550,00 | 46 304,00 | 42 159,00 |
| Omakapital (€) | 2 163 160,00 | 2 068 332,00 | 1 980 262,00 | 1 882 441,00 | 1 772 896,00 |
| Raha (€) | 34 239,00 | 42 353,00 | 45 430,00 | 81 635,00 | 96 675,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 9,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,8 mln €
- Omakapital
- 1,8 mln €
- Kohustised
- 42,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 79,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 27,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 18,4 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Riigihanked
2019–2023 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 3
Avaliku sektori maksed
2026
247 tuh € · 27 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 266 967,00 € · puhaskahjum 109 545,00 €
müügitulu 312 378,00 € · puhaskahjum 97 821,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 310 756,00 € · puhaskahjum 88 070,00 €
müügitulu 278 883,00 € · puhaskahjum 94 828,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Jüri tn 54 · 65604 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 20062255 / 15
müügitulu 255 678,00 € · puhaskahjum 114 889,00 €
müügitulu 232 200,00 € · puhaskahjum 77 345,00 €
müügitulu 210 740,00 € · puhaskahjum 42 386,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 197 202,00 € · puhaskahjum 58 877,00 €
müügitulu 182 884,00 € · puhaskahjum 78 731,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Tartu tn 25 · 65620 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20062255 / 8
müügitulu 177 123,00 € · puhaskahjum 67 828,00 €
Võru linn osalus muutus: 100% · 24 000,00 € → 100% · 257 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 20062255 / 7
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Võru linn osalus muutus: 100% · 6 000,00 € → 100% · 24 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 20062255 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026