Reval Seafood OÜ
Merekalapüük
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 359 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 11 087 744,00 | 13 914 466,00 | 16 078 604,00 | 13 542 923,00 | 13 564 146,00 |
| Ärikasum (€) | 1 566 017,00 | 1 256 759,00 | 3 939 941,00 | 206 810,00 | 927 336,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 163 027,00 | 2 420 765,00 | 5 082 354,00 | 139 203,00 | 257 687,00 |
| Varad (€) | 33 479 971,00 | 33 550 703,00 | 35 117 482,00 | 40 281 459,00 | 34 851 295,00 |
| Kohustised (€) | 9 987 949,00 | 7 637 916,00 | 4 122 341,00 | 9 147 115,00 | 3 459 264,00 |
| Omakapital (€) | 23 492 022,00 | 25 912 787,00 | 30 995 141,00 | 31 134 344,00 | 31 392 031,00 |
| Raha (€) | 395 961,00 | 125 345,00 | 2 309 235,00 | 393 155,00 | 512 377,00 |
| Töötajate arv | — | — | 14,00 | 15,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 34,9 mln €
- Omakapital
- 31,4 mln €
- Kohustised
- 3,5 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 316 tuh €
- Riiklikud maksud
- 95,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 102 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 13 564 146,00 € · puhaskasum 257 687,00 €
müügitulu 13 542 923,00 € · puhaskasum 139 203,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 16 078 604,00 € · puhaskasum 5 082 354,00 €
müügitulu 13 914 466,00 € · puhaskasum 2 420 765,00 €
müügitulu 11 087 744,00 € · puhaskasum 1 163 027,00 €
müügitulu 9 504 973,00 € · puhaskasum 895 644,00 €
müügitulu 11 301 727,00 € · puhaskasum 2 616 972,00 €
müügitulu 13 415 127,00 € · puhaskasum 4 351 029,00 €
müügitulu 13 639 481,00 € · puhaskasum 3 925 841,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veerenni tn 39 · 10138 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10176270 / 4
müügitulu 12 061 893,00 € · puhaskasum 2 521 560,00 €
Reval Seafood OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10176270
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.08.2026