Etrek Partners OÜ
Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 27.04.2018: Maapinna ketasadraga ettevalmistamine Edela piikonnas 2018-2021.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 365 663,00 | 153 544,00 | 104 020,00 | 172 918,00 | 152 808,00 |
| Ärikasum (€) | 17 132,00 | 16 394,00 | 17 565,00 | 21 248,00 | 77 730,00 |
| Puhaskasum (€) | 16 058,00 | 15 406,00 | 17 916,00 | 3 849,00 | 57 942,00 |
| Varad (€) | 197 418,00 | 188 108,00 | 189 627,00 | 166 755,00 | 147 093,00 |
| Kohustised (€) | 54 837,00 | 30 121,00 | 13 724,00 | 58 558,00 | 40 494,00 |
| Omakapital (€) | 142 581,00 | 157 987,00 | 175 903,00 | 108 197,00 | 106 599,00 |
| Raha (€) | 7 771,00 | 12 624,00 | 3 342,00 | 16 148,00 | 16 615,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2021Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 147 tuh €
- Omakapital
- 107 tuh €
- Kohustised
- 40,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 118 tuh €
- Riiklikud maksud
- 30,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,4 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Muutused
müügitulu 152 808,00 € · puhaskasum 57 942,00 €
müügitulu 172 918,00 € · puhaskasum 3 849,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 104 020,00 € · puhaskasum 17 916,00 €
müügitulu 153 544,00 € · puhaskasum 15 406,00 €
müügitulu 365 663,00 € · puhaskasum 16 058,00 €
müügitulu 180 382,00 € · puhaskasum 73 907,00 €
müügitulu 198 183,00 € · puhaskasum 37 560,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 181 181,00 € · puhaskasum 14 419,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10176044 / 7
müügitulu 130,00 € · puhaskasum 130,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tallinn · 10129 · kanne 4 · Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Ervita küla, Rõhu tee 4 · 73002 · kanne 5 · Majandusaasta periood muutus: 01.10 · 30.09 · kanne 4 · Etrek Partners OÜ: Kanne 5 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10176044 / 5, Kanne Ä 10176044 / 4
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.05 · 30.04 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10176044 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Sports Center UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10176044
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026