Camen TÜ
Muu mujal liigitamata õpe
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 8 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 960,00 | 888,00 | 1 041,00 | 7 639,00 | 6 101,00 |
| Ärikasum (€) | -2 047,00 | -1 371,00 | -87,00 | -428,00 | -549,00 |
| Puhaskasum (€) | -2 047,00 | -1 371,00 | -87,00 | -428,00 | -549,00 |
| Varad (€) | 3 453,00 | 2 082,00 | 2 533,00 | 5 268,00 | 4 019,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 538,00 | 3 700,00 | 3 000,00 |
| Omakapital (€) | 3 453,00 | 2 082,00 | 1 995,00 | 1 568,00 | 1 019,00 |
| Raha (€) | 1 156,00 | 2 029,00 | 2 468,00 | 956,00 | 3 118,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,0 tuh €
- Omakapital
- 1,0 tuh €
- Kohustised
- 3,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 62 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 6 101,00 € · puhaskahjum 549,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 7 639,00 € · puhaskahjum 428,00 €
müügitulu 1 041,00 € · puhaskahjum 87,00 €
müügitulu 888,00 € · puhaskahjum 1 371,00 €
müügitulu 3 960,00 € · puhaskahjum 2 047,00 €
müügitulu 10 354,00 € · puhaskasum 265,00 €
müügitulu 11 642,00 € · puhaskahjum 1 388,00 €
müügitulu 2 806,00 € · puhaskahjum 2 257,00 €
müügitulu 1 400,00 € · puhaskahjum 1 686,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, 1. Paemurru tn 17 · 20205 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 40034928 / 2
müügitulu 20 153,00 € · puhaskasum 355,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Täisühing · TÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Camen TÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 40034928
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026