CAMIRO OÜ
Restoranid jm toitlustuskohad
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 11 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 101 038,00 | 225 221,00 | 226 927,00 | 224 255,00 | 170 118,00 |
| Ärikasum (€) | 4 372,00 | 52 338,00 | 50 521,00 | 36 916,00 | 6 130,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 372,00 | 52 339,00 | 50 521,00 | 36 922,00 | 6 135,00 |
| Varad (€) | 20 391,00 | 71 149,00 | 122 414,00 | 156 879,00 | 160 124,00 |
| Kohustised (€) | 9 389,00 | 7 808,00 | 8 552,00 | 6 152,00 | 3 262,00 |
| Omakapital (€) | 11 002,00 | 63 341,00 | 113 862,00 | 150 727,00 | 156 862,00 |
| Raha (€) | 16 359,00 | 62 579,00 | 114 198,00 | 147 009,00 | 149 644,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 160 tuh €
- Omakapital
- 157 tuh €
- Kohustised
- 3,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 48,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 10,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,6 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 170 118,00 € · puhaskasum 6 135,00 €
müügitulu 224 255,00 € · puhaskasum 36 922,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 226 927,00 € · puhaskasum 50 521,00 €
müügitulu 225 221,00 € · puhaskasum 52 339,00 €
müügitulu 101 038,00 € · puhaskasum 4 372,00 €
müügitulu 76 072,00 € · puhaskahjum 6 125,00 €
müügitulu 133 321,00 € · puhaskahjum 801,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Setomaa vald, Lütä küla, Männi · 65018 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20061928 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
müügitulu 118 945,00 € · puhaskasum 752,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Setomaa vald, Lütä küla · 65018 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20061928 / 3
müügitulu 140 590,00 € · puhaskasum 9 950,00 €
müügitulu 145 886,00 € · puhaskasum 457,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · CAMIRO OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 20061928
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026