1Tagatis OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 20 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 46 273,00 | 70 704,00 | 38 177,00 | 25 672,00 | 75 412,00 |
| Ärikasum (€) | 34 131,00 | 53 618,00 | 9 811,00 | -17 692,00 | 51 291,00 |
| Puhaskasum (€) | 34 119,00 | 53 608,00 | 9 793,00 | -17 762,00 | 50 834,00 |
| Varad (€) | 502 243,00 | 554 495,00 | 573 444,00 | 547 090,00 | 595 073,00 |
| Kohustised (€) | 412 532,00 | 411 176,00 | 420 332,00 | 411 740,00 | 408 889,00 |
| Omakapital (€) | 89 711,00 | 143 319,00 | 153 112,00 | 135 350,00 | 186 184,00 |
| Raha (€) | 20 192,00 | 7 551,00 | 21 590,00 | 57 798,00 | 77 815,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | — | 0,00 |
Aastaaruanded · 2019–2023 · summad eurodes
- Varad · 2023
- 595 tuh €
- Omakapital
- 186 tuh €
- Kohustised
- 409 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 702 €
Muutused
osaühing Afanord osalus muutus: 100% · 2 500,00 € → 100% · 10 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 20061830 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 75 412,00 € · puhaskasum 50 834,00 €
müügitulu 25 672,00 € · puhaskahjum 17 762,00 €
müügitulu 38 177,00 € · puhaskasum 9 793,00 €
müügitulu 70 704,00 € · puhaskasum 53 608,00 €
müügitulu 46 273,00 € · puhaskasum 34 119,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 3 288,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 1 962,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Soinaste küla, Enelase tn 14 · 61709 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20061830 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Ülenurme vald, Soinaste küla, Enelase tn 14 · 61709 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 20061830 / 2
müügitulu 33 240,00 € · puhaskasum 32 006,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026