OÜ "Edasi" Teenused
Muu mujal liigitamata teenindus
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 27 päeva tagasi.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 24.09.2021: Lumetõrje teenuse ost Antsla vallas 2020-2023.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 11 305,00 | 8 256,00 | 12 872,00 | 10 939,00 | 2 685,00 |
| Ärikasum (€) | 8 699,00 | 7 780,00 | 8 819,00 | 8 433,00 | 39,00 |
| Puhaskasum (€) | 8 699,00 | 7 783,00 | 8 823,00 | 8 437,00 | 43,00 |
| Varad (€) | 30 376,00 | 38 171,00 | 46 982,00 | 55 419,00 | 55 462,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 12,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 30 376,00 | 38 159,00 | 46 982,00 | 55 419,00 | 55 462,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 39 628,00 | 24 447,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2019Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 55,5 tuh €
- Omakapital
- 55,5 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterRiigihanked
2020–2020 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 685,00 € · puhaskasum 43,00 €
müügitulu 10 939,00 € · puhaskasum 8 437,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 12 872,00 € · puhaskasum 8 823,00 €
müügitulu 8 256,00 € · puhaskasum 7 783,00 €
müügitulu 11 305,00 € · puhaskasum 8 699,00 €
müügitulu 2 790,00 € · puhaskasum 2 352,00 €
müügitulu 12 105,00 € · puhaskasum 10 818,00 €
müügitulu 1 798,00 € · puhaskahjum 1 173,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Antsla vald, Uue-Antsla küla, Väike-Savi · 66509 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20061786 / 3
müügitulu 204,00 € · puhaskahjum 2 030,00 €
müügitulu 4 098,00 € · puhaskasum 3 316,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026