OÜ TerMar
Hambaravi osutamine
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 36 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 30 440,00 | 37 583,00 | 34 641,00 | 35 357,00 | 36 075,00 |
| Ärikasum (€) | 7 469,00 | 11 603,00 | 9 416,00 | 2 369,00 | 1 388,00 |
| Puhaskasum (€) | 7 469,00 | 11 603,00 | 9 227,00 | 1 481,00 | 981,00 |
| Varad (€) | 18 673,00 | 21 553,00 | 48 597,00 | 45 402,00 | 39 034,00 |
| Kohustised (€) | 9 923,00 | 1 200,00 | 19 017,00 | 14 341,00 | 6 992,00 |
| Omakapital (€) | 8 750,00 | 20 353,00 | 29 580,00 | 31 061,00 | 32 042,00 |
| Raha (€) | 15 664,00 | 19 349,00 | 17 581,00 | 17 472,00 | 14 959,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 39,0 tuh €
- Omakapital
- 32,0 tuh €
- Kohustised
- 7,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 1,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,5 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 36 075,00 € · puhaskasum 981,00 €
müügitulu 35 357,00 € · puhaskasum 1 481,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 34 641,00 € · puhaskasum 9 227,00 €
müügitulu 37 583,00 € · puhaskasum 11 603,00 €
müügitulu 30 440,00 € · puhaskasum 7 469,00 €
müügitulu 20 885,00 € · puhaskasum 1 146,00 €
müügitulu 17 340,00 € · puhaskahjum 3 476,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu vald, Võibla küla, Asuka · 60540 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20061645 / 6
müügitulu 23 968,00 € · puhaskahjum 1 405,00 €
müügitulu 22 658,00 € · puhaskasum 967,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu vald, Kärkna küla, Kolmkärkna-15 · 60513 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20061645 / 4
müügitulu 21 912,00 € · puhaskahjum 1 864,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026