English Proofreading OÜ
Kirjalik ja suuline tõlge
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 70 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 342 €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 779,00 | 481,00 | 266,00 | 16 135,00 | 1 434,00 |
| Ärikasum (€) | -5 777,00 | -9 303,00 | -12 892,00 | 707,00 | -15 552,00 |
| Puhaskasum (€) | -5 777,00 | -9 303,00 | -12 892,00 | 707,00 | -15 552,00 |
| Varad (€) | 15 971,00 | 6 657,00 | 7 346,00 | 23 400,00 | 11 439,00 |
| Kohustised (€) | 125,00 | 114,00 | 4 846,00 | 20 193,00 | 8 939,00 |
| Omakapital (€) | 15 846,00 | 6 543,00 | 2 500,00 | 3 207,00 | 2 500,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 13 434,00 | 95,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 11,4 tuh €
- Omakapital
- 2,5 tuh €
- Kohustised
- 8,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 5,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
342 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 434,00 € · puhaskahjum 15 552,00 €
müügitulu 16 135,00 € · puhaskasum 707,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 266,00 € · puhaskahjum 12 892,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 481,00 € · puhaskahjum 9 303,00 €
müügitulu 1 779,00 € · puhaskahjum 5 777,00 €
müügitulu 4 616,00 € · puhaskahjum 3 335,00 €
müügitulu 1 376,00 € · puhaskahjum 1 858,00 €
müügitulu 1 430,00 € · puhaskahjum 985,00 €
müügitulu 3 918,00 € · puhaskahjum 2 861,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Küüni tn 2-7 · 51004 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20061282 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Küüni tn 2-7 · 51004 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20061282 / 3
müügitulu 12 279,00 € · puhaskahjum 2 145,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026