Levercode OÜ
Arvutialased konsultatsioonid
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 71 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 18 204,00 | 1 596 241,00 | 2 559 771,00 | 3 952 075,00 | 4 213 027,00 |
| Ärikasum (€) | -16 427,00 | 136 894,00 | 275 574,00 | 38 081,00 | 45 197,00 |
| Puhaskasum (€) | -17 252,00 | 132 472,00 | 267 637,00 | 37 985,00 | 10 705,00 |
| Varad (€) | 24 612,00 | 563 619,00 | 634 757,00 | 877 230,00 | 790 522,00 |
| Kohustised (€) | 18 209,00 | 354 743,00 | 158 244,00 | 401 195,00 | 298 783,00 |
| Omakapital (€) | 6 403,00 | 208 876,00 | 476 513,00 | 476 035,00 | 491 739,00 |
| Raha (€) | 4 664,00 | 202 222,00 | 42 783,00 | 4 056,00 | 14 345,00 |
Aastaaruanded · 2017–2021 · summad eurodes
- Varad · 2021
- 791 tuh €
- Omakapital
- 492 tuh €
- Kohustised
- 299 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2023 4. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, A. H. Tammsaare tee 47 · 11316 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 20061254 / 11
Varasemad muutused
müügitulu 4 213 027,00 € · puhaskasum 10 705,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 3 952 075,00 € · puhaskasum 37 985,00 €
müügitulu 2 559 771,00 € · puhaskasum 267 637,00 €
müügitulu 1 596 241,00 € · puhaskasum 132 472,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Levercode OÜ: Kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20061254 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 18 204,00 € · puhaskahjum 17 252,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu vald, Maramaa küla, Ranna tee 9 · 60517 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20061254 / 4
müügitulu 78 024,00 € · puhaskasum 4 218,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Home Solutions OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 20061254, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 20061254 / M1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.09.2026