Trogar OÜ
Restoranid jm toitlustuskohad
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 72 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 17,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 830 652,00 | 891 126,00 | 902 520,00 | 870 618,00 | 808 666,00 |
| Ärikasum (€) | 98 691,00 | 29 948,00 | -25 617,00 | 20 501,00 | -36 920,00 |
| Puhaskasum (€) | 75 563,00 | 8 073,00 | -56 465,00 | -11 598,00 | -64 629,00 |
| Varad (€) | 1 378 316,00 | 1 335 838,00 | 1 220 442,00 | 1 146 869,00 | 1 022 022,00 |
| Kohustised (€) | 937 645,00 | 887 095,00 | 828 164,00 | 766 189,00 | 705 971,00 |
| Omakapital (€) | 440 671,00 | 448 743,00 | 392 278,00 | 380 680,00 | 316 051,00 |
| Raha (€) | 31 820,00 | 57 983,00 | 33 308,00 | 36 571,00 | 4 756,00 |
| Töötajate arv | — | — | 20,00 | 17,00 | 17,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,0 mln €
- Omakapital
- 316 tuh €
- Kohustised
- 706 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 432 tuh €
- Riiklikud maksud
- 75,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 41,5 tuh €
- Töötajaid
- 17,00
Avaliku sektori maksed
2026
17,9 tuh € · 30 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 808 666,00 € · puhaskahjum 64 629,00 €
müügitulu 870 618,00 € · puhaskahjum 11 598,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 902 520,00 € · puhaskahjum 56 465,00 €
müügitulu 891 126,00 € · puhaskasum 8 073,00 €
müügitulu 830 652,00 € · puhaskasum 75 563,00 €
müügitulu 576 169,00 € · puhaskasum 21 823,00 €
müügitulu 497 934,00 € · puhaskasum 291 448,00 €
müügitulu 295 092,00 € · puhaskahjum 66 621,00 €
müügitulu 188 859,00 € · puhaskasum 1 497,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Lüganuse vald, Liimala küla, Pähkli · 43306 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 40034599 / 5
müügitulu 9 729,00 € · puhaskahjum 24 748,00 €
Trogar OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 40034599
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.09.2026