Integreeritud Hooldus Lahendused OÜ
Hoonete üldpuhastus
06.11.2026 · Maksuvõlg muutus — 56 840,90 € → 57 659,42 € · suurenes 818,52 € · sh tasumisgraafikus 56 840,90 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 77 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 41 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 26.08.2026; lepingu maksumus 20,4 tuh €: Siseruumide hoolduskoristus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 510 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 641 619,00 | 2 132 844,00 | 2 465 787,00 | 2 755 998,00 | 3 387 634,00 |
| Ärikasum (€) | 402 375,00 | 127 326,00 | 81 164,00 | 99 930,00 | 227 768,00 |
| Puhaskasum (€) | 362 740,00 | 112 129,00 | 74 661,00 | 78 529,00 | 208 907,00 |
| Varad (€) | 519 779,00 | 657 925,00 | 739 223,00 | 686 214,00 | 992 820,00 |
| Kohustised (€) | 155 748,00 | 295 768,00 | 354 405,00 | 356 108,00 | 513 807,00 |
| Omakapital (€) | 364 031,00 | 362 157,00 | 384 818,00 | 330 106,00 | 479 013,00 |
| Raha (€) | 16 000,00 | 1 337,00 | 21 111,00 | 17 302,00 | 2 740,00 |
| Töötajate arv | — | — | 22,00 | 23,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 993 tuh €
- Omakapital
- 479 tuh €
- Kohustised
- 514 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 992 tuh €
- Riiklikud maksud
- 209 tuh €
- Tööjõumaksud
- 145 tuh €
- Töötajaid
- 87,00
Riigihanked
2021–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 29
- Teadaolev maht
- Vähemalt 14,0 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
510 tuh € · 296 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
56 840,90 € → 57 659,42 € · suurenes 818,52 € · sh tasumisgraafikus 56 840,90 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
59 275,17 € → 56 840,90 € · vähenes 2 434,27 € · sh tasumisgraafikus 56 840,90 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
62 379,26 € → 59 275,17 € · vähenes 3 104,09 € · sh tasumisgraafikus 56 840,90 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
65 275,17 € → 62 379,26 € · vähenes 2 895,91 € · sh tasumisgraafikus 62 379,26 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
Varasemad muutused
62 379,26 € → 65 275,17 € · suurenes 2 895,91 € · sh tasumisgraafikus 62 379,26 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
67 917,62 € → 62 379,26 € · vähenes 5 538,36 € · sh tasumisgraafikus 62 379,26 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
73 455,98 € → 67 917,62 € · vähenes 5 538,36 € · sh tasumisgraafikus 67 917,62 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
78 994,34 € → 73 455,98 € · vähenes 5 538,36 € · sh tasumisgraafikus 73 455,98 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
94 152,16 € → 78 994,34 € · vähenes 15 157,82 € · sh tasumisgraafikus 78 994,34 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
müügitulu 3 387 634,00 € · puhaskasum 208 907,00 €
müügitulu 2 755 998,00 € · puhaskasum 78 529,00 €
müügitulu 2 465 787,00 € · puhaskasum 74 661,00 €
müügitulu 2 132 844,00 € · puhaskasum 112 129,00 €
müügitulu 1 641 619,00 € · puhaskasum 362 740,00 €
müügitulu 1 285 770,00 € · puhaskasum 173 320,00 €
müügitulu 1 454 816,00 € · puhaskasum 73 751,00 €
müügitulu 1 118 591,00 € · puhaskasum 132 276,00 €
müügitulu 962 859,00 € · puhaskasum 9 114,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Harku vald, Liikva küla, Rako tee 9 · 76921 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10172655 / 2
müügitulu 844 614,00 € · puhaskasum 45 530,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Integreeritud Hooldus Lahendused OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10172655
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026