osaühing Rael Autokeskus
Mootorsõidukite jaemüük
06.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 84 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 17.06.2022; lepingu maksumus 68,5 tuh €: Viie sõiduauto soetamine Põltsamaa Vallavalitsusele.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 16,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 192 499,00 | 2 914 702,00 |
| Puhaskasum (€) | 71 116,00 | -62 398,00 |
| Varad (€) | 720 952,00 | 602 973,00 |
| Kohustised (€) | 485 892,00 | 430 311,00 |
| Omakapital (€) | 235 060,00 | 172 662,00 |
| Raha (€) | 140 499,00 | 157 381,00 |
| Töötajate arv | 14,00 | 12,00 |
Aastaaruanded · 2023–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 603 tuh €
- Omakapital
- 173 tuh €
- Kohustised
- 430 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 111 tuh €
- Riiklikud maksud
- 65,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 39,1 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Riigihanked
2019–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 112 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
16,1 tuh € · 49 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
400,00 € → 1 188,00 € · suurenes 788,00 € · vanima nõude tähtpäev 22.09.2026
maksuvõlg 400,00 € · vanima nõude tähtpäev 08.09.2026
müügitulu 2 914 702,00 € · puhaskahjum 62 398,00 €
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 3 192 499,00 € · puhaskasum 71 116,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Tallinna tn 97 · 71018 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20061131 / 3
Aktsiaselts Rael osalus muutus: 100% · 15 000,00 € → 100% · 32 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 20061131 / 2
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026