H & M Hennes & Mauritz OÜ
Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 90 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 16 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 437 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 30 001 007,00 | 36 408 809,00 | 35 309 458,00 | 33 596 125,00 | 30 330 258,00 |
| Ärikasum (€) | 1 976 681,00 | 1 770 351,00 | 2 297 624,00 | 2 014 881,00 | 1 424 353,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 972 708,00 | 753 489,00 | 1 562 604,00 | 1 574 756,00 | 1 456 183,00 |
| Varad (€) | 15 811 164,00 | 13 917 856,00 | 11 949 962,00 | 10 072 444,00 | 11 570 973,00 |
| Kohustised (€) | 4 350 770,00 | 5 703 973,00 | 6 173 475,00 | 5 721 201,00 | 5 763 547,00 |
| Omakapital (€) | 11 460 394,00 | 8 213 883,00 | 5 776 487,00 | 4 351 243,00 | 5 807 426,00 |
| Raha (€) | 231 631,00 | 230 697,00 | 239 827,00 | 522 719,00 | 585 054,00 |
| Töötajate arv | — | — | 197,00 | 207,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 11,6 mln €
- Omakapital
- 5,8 mln €
- Kohustised
- 5,8 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 17,3 mln €
- Riiklikud maksud
- 2,8 mln €
- Tööjõumaksud
- 494 tuh €
- Töötajaid
- 258,00
Avaliku sektori maksed
2026
437 € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 30 330 258,00 € · puhaskasum 1 456 183,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Varasemad muutused
müügitulu 33 596 125,00 € · puhaskasum 1 574 756,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 35 309 458,00 € · puhaskasum 1 562 604,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 36 408 809,00 € · puhaskasum 753 489,00 €
müügitulu 30 001 007,00 € · puhaskasum 1 972 708,00 €
müügitulu 29 720 866,00 € · puhaskasum 1 385 471,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 18/1-201 · 10111 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10172231 / 5
müügitulu 36 274 558,00 € · puhaskasum 752 016,00 €
müügitulu 35 562 816,00 € · puhaskasum 1 532 374,00 €
müügitulu 34 991 363,00 € · puhaskasum 1 759 078,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roseni tn 8 · 10111 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10172231 / 3
müügitulu 32 636 701,00 € · puhaskasum 2 208 923,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 27.07.2026