Kulinaaria OÜ
Mujal liigitamata toiduainete tootmine
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 138 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 5 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 29.09.2025: Valmistoitude soetus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 46,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 23 694 272,00 | 27 076 303,00 | 28 362 491,00 | 29 753 799,00 | 30 947 207,00 |
| Ärikasum (€) | 2 868 197,00 | 1 938 571,00 | 3 389 343,00 | 3 840 616,00 | 4 205 558,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 323 079,00 | 1 243 260,00 | 2 638 853,00 | 3 038 258,00 | 3 365 751,00 |
| Varad (€) | 21 539 410,00 | 20 647 699,00 | 19 182 490,00 | 18 724 171,00 | 18 476 630,00 |
| Kohustised (€) | 15 997 689,00 | 16 517 052,00 | 13 412 990,00 | 11 716 413,00 | 10 103 121,00 |
| Omakapital (€) | 5 541 721,00 | 4 130 647,00 | 5 769 500,00 | 7 007 758,00 | 8 373 509,00 |
| Raha (€) | 3 709,00 | 3 228,00 | 2 200,00 | 1 270 406,00 | 2 450 532,00 |
| Töötajate arv | — | — | 259,00 | 260,00 | 272,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 18,5 mln €
- Omakapital
- 8,4 mln €
- Kohustised
- 10,1 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 7,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 1,4 mln €
- Tööjõumaksud
- 628 tuh €
- Töötajaid
- 259,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 512 tuh €
- Korraldatud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
46,9 tuh € · 33 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 30 947 207,00 € · puhaskasum 3 365 751,00 €
müügitulu 29 753 799,00 € · puhaskasum 3 038 258,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 28 362 491,00 € · puhaskasum 2 638 853,00 €
müügitulu 27 076 303,00 € · puhaskasum 1 243 260,00 €
müügitulu 23 694 272,00 € · puhaskasum 2 323 079,00 €
müügitulu 20 902 893,00 € · puhaskasum 1 773 594,00 €
müügitulu 22 866 074,00 € · puhaskasum 3 503 120,00 €
müügitulu 21 982 932,00 € · puhaskasum 3 088 470,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Taevakivi tn 7 · 13619 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10170692 / 8
müügitulu 21 202 090,00 € · puhaskasum 3 001 542,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Taevakivi tn 7b · 13619 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10170692 / 6
müügitulu 18 898 443,00 € · puhaskasum 2 260 334,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 27.10.2026