OÜ MACSERIEN
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 159 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 63 600,00 | 63 600,00 | 63 600,00 | 63 600,00 | 63 600,00 |
| Ärikasum (€) | 54 146,00 | 53 653,00 | 52 396,00 | 52 792,00 | 52 518,00 |
| Puhaskasum (€) | 42 553,00 | 42 478,00 | 33 944,00 | 35 818,00 | 41 369,00 |
| Varad (€) | 768 272,00 | 792 132,00 | 783 679,00 | 776 126,00 | 773 869,00 |
| Kohustised (€) | 475 473,00 | 456 855,00 | 414 458,00 | 371 087,00 | 327 461,00 |
| Omakapital (€) | 292 799,00 | 335 277,00 | 369 221,00 | 405 039,00 | 446 408,00 |
| Raha (€) | 254,00 | 0,00 | 135,00 | 289,00 | 3 343,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 774 tuh €
- Omakapital
- 446 tuh €
- Kohustised
- 327 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 15,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 63 600,00 € · puhaskasum 41 369,00 €
müügitulu 63 600,00 € · puhaskasum 35 818,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 63 600,00 € · puhaskasum 33 944,00 €
müügitulu 63 600,00 € · puhaskasum 42 478,00 €
müügitulu 63 600,00 € · puhaskasum 42 553,00 €
müügitulu 63 600,00 € · puhaskasum 38 319,00 €
müügitulu 63 600,00 € · puhaskasum 34 082,00 €
müügitulu 63 600,00 € · puhaskasum 36 819,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Savi tn 14a · 80041 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30049056 / 5
müügitulu 63 600,00 € · puhaskasum 32 647,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Savi tn 14a · 80041 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30049056 / 3
müügitulu 63 600,00 € · puhaskasum 33 067,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 18.08.2026