Tiina Neeve OÜ
Piimakarjakasvatus
21.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 188 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 13,9 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 205 462,00 | 302 502,00 | 229 557,00 | 240 748,00 | 284 828,00 |
| Ärikasum (€) | 54 835,00 | -4 916,00 | 24 776,00 | 37 116,00 | 30 879,00 |
| Puhaskasum (€) | 48 909,00 | -12 300,00 | 10 382,00 | 22 449,00 | 20 808,00 |
| Varad (€) | 780 194,00 | 736 222,00 | 746 278,00 | 744 504,00 | 732 014,00 |
| Kohustised (€) | 216 874,00 | 205 203,00 | 334 876,00 | 203 952,00 | 192 155,00 |
| Omakapital (€) | 563 320,00 | 531 019,00 | 411 402,00 | 540 552,00 | 539 859,00 |
| Raha (€) | 14 604,00 | 44 604,00 | 5 798,00 | 3 199,00 | 4 232,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 732 tuh €
- Omakapital
- 540 tuh €
- Kohustised
- 192 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 131 tuh €
- Riiklikud maksud
- 16,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,5 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
2026
13,9 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
1 400,12 € → 930,37 € · vähenes 469,75 € · sh tasumisgraafikus 930,37 € · graafiku lõpp 25.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2025
930,37 € → 1 400,12 € · suurenes 469,75 € · sh tasumisgraafikus 930,37 € · graafiku lõpp 25.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2025
931,37 € → 930,37 € · vähenes 1,00 € · sh tasumisgraafikus 930,37 € · graafiku lõpp 25.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2025
1 860,71 € → 931,37 € · vähenes 929,34 € · sh tasumisgraafikus 930,37 € · graafiku lõpp 25.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2025
Varasemad muutused
maksuvõlg 1 860,71 € · sh tasumisgraafikus 1 860,71 € · graafiku lõpp 25.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2025
müügitulu 284 828,00 € · puhaskasum 20 808,00 €
müügitulu 240 748,00 € · puhaskasum 22 449,00 €
müügitulu 229 557,00 € · puhaskasum 10 382,00 €
müügitulu 302 502,00 € · puhaskahjum 12 300,00 €
müügitulu 205 462,00 € · puhaskasum 48 909,00 €
müügitulu 226 982,00 € · puhaskasum 57 830,00 €
müügitulu 202 126,00 € · puhaskasum 39 619,00 €
müügitulu 182 539,00 € · puhaskasum 34 025,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Antsla vald, Uhtjärve küla, Neeve · 66508 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20060008 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Antsla vald, Uhtjärve küla · 66508 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20060008 / 3
müügitulu 174 174,00 € · puhaskasum 27 363,00 €
müügitulu 128 735,00 € · puhaskahjum 2 574,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026