SPECIMEN OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
29.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 1 970,77 € → 1 972,07 € · suurenes 1,30 € · sh tasumisgraafikus 1 972,07 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 210 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 10.06.2026; lepingu maksumus 30,9 tuh €: Parksepa sademeveesüsteemi projekteerimine ja ehitamine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 124 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 158 957,00 | 79 417,00 | 79 789,00 | 130 384,00 | 363 131,00 |
| Ärikasum (€) | 16 533,00 | -44 988,00 | 402,00 | 558,00 | 61 325,00 |
| Puhaskasum (€) | 16 213,00 | -45 243,00 | 75,00 | 670,00 | 61 335,00 |
| Varad (€) | 59 980,00 | 28 543,00 | 32 094,00 | 18 360,00 | 74 516,00 |
| Kohustised (€) | 12 112,00 | 25 918,00 | 29 394,00 | 14 990,00 | 9 811,00 |
| Omakapital (€) | 47 868,00 | 2 625,00 | 2 700,00 | 3 370,00 | 64 705,00 |
| Raha (€) | 49 314,00 | 18 844,00 | 26 762,00 | 13 617,00 | 40 883,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 74,5 tuh €
- Omakapital
- 64,7 tuh €
- Kohustised
- 9,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 107 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 931 €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2021–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 73,1 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
124 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
1 970,77 € → 1 972,07 € · suurenes 1,30 € · sh tasumisgraafikus 1 972,07 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
müügitulu 363 131,00 € · puhaskasum 61 335,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 130 384,00 € · puhaskasum 670,00 €
müügitulu 79 789,00 € · puhaskasum 75,00 €
müügitulu 79 417,00 € · puhaskahjum 45 243,00 €
müügitulu 158 957,00 € · puhaskasum 16 213,00 €
müügitulu 64 727,00 € · puhaskahjum 26 612,00 €
müügitulu 121 855,00 € · puhaskasum 12 648,00 €
müügitulu 106 598,00 € · puhaskasum 25 581,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Puusepa küla · 65551 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20059876 / 3
müügitulu 98 298,00 € · puhaskasum 17 499,00 €
müügitulu 8 113,00 € · puhaskasum 38,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026