Esmar Vesi OÜ
Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge
21.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 223 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 371 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 698 834,00 | 653 636,00 | 764 424,00 | 808 596,00 | 879 461,00 |
| Ärikasum (€) | -339 880,00 | -439 298,00 | -332 763,00 | -400 695,00 | -323 650,00 |
| Puhaskasum (€) | -366 304,00 | -467 756,00 | -357 438,00 | -1 201 714,00 | -351 575,00 |
| Varad (€) | 12 090 908,00 | 11 781 227,00 | 11 521 807,00 | 10 417 765,00 | 10 100 935,00 |
| Kohustised (€) | 1 793 903,00 | 1 951 979,00 | 2 049 902,00 | 1 302 996,00 | 1 337 741,00 |
| Omakapital (€) | 10 297 005,00 | 9 829 248,00 | 9 471 905,00 | 9 114 769,00 | 8 763 194,00 |
| Raha (€) | 42 035,00 | 60 827,00 | 12 530,00 | 59 323,00 | 99 257,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | — | 3,00 |
Aastaaruanded · 2019–2023 · summad eurodes
- Varad · 2023
- 10,1 mln €
- Omakapital
- 8,8 mln €
- Kohustised
- 1,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 230 tuh €
- Riiklikud maksud
- 25,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 15,0 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2024–2024 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
371 tuh € · 9 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 879 461,00 € · puhaskahjum 351 575,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 808 596,00 € · puhaskahjum 1 201 714,00 €
müügitulu 764 424,00 € · puhaskahjum 357 438,00 €
müügitulu 653 636,00 € · puhaskahjum 467 756,00 €
müügitulu 698 834,00 € · puhaskahjum 366 304,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
müügitulu 716 819,00 € · puhaskahjum 319 699,00 €
müügitulu 701 121,00 € · puhaskahjum 300 960,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Rohuneeme tee 12 · 74001 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10167389 / 8
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10167389 / 7
müügitulu 829 306,00 € · puhaskahjum 181 131,00 €
800 000,00 € · pandipidaja Soinaste Invest OÜ
910 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi avamiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi avamiskanne
aktsiaselts ESMAR EHITUS osalus muutus: 82% · 32 800,00 € → 33 800,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10167389 / 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026