JAM Invest OÜ
Enda kinnisvara ost ja müük
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 237 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 400 739,00 | 79 773,00 | 129 879,00 | 84 166,00 | 55 177,00 |
| Ärikasum (€) | 69 901,00 | -17 123,00 | 11 770,00 | -56 750,00 | -44 441,00 |
| Puhaskasum (€) | 167 594,00 | 8 408,00 | 75 607,00 | 24 084,00 | -20 319,00 |
| Varad (€) | 475 272,00 | 481 649,00 | 565 767,00 | 580 671,00 | 547 924,00 |
| Kohustised (€) | 2 906,00 | 875,00 | 73 210,00 | 64 030,00 | 51 602,00 |
| Omakapital (€) | 472 366,00 | 480 774,00 | 492 557,00 | 516 641,00 | 496 322,00 |
| Raha (€) | 370 804,00 | 224 870,00 | 313 691,00 | 311 584,00 | 301 183,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 548 tuh €
- Omakapital
- 496 tuh €
- Kohustised
- 51,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 11,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 55 177,00 € · puhaskahjum 20 319,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Pärna tn 26-7 · 50604 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20059389 / 7
Varasemad muutused
müügitulu 84 166,00 € · puhaskasum 24 084,00 €
müügitulu 129 879,00 € · puhaskasum 75 607,00 €
müügitulu 79 773,00 € · puhaskasum 8 408,00 €
müügitulu 400 739,00 € · puhaskasum 167 594,00 €
müügitulu 353 960,00 € · puhaskasum 154 089,00 €
müügitulu 115 115,00 € · puhaskasum 23 649,00 €
müügitulu 50 993,00 € · puhaskasum 8 435,00 €
müügitulu 122 504,00 € · puhaskasum 22 640,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Luunja vald, Veibri küla, Lillevälja tee 12 · 62220 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20059389 / 3
müügitulu 124 373,00 € · puhaskasum 90 862,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026