Metsahake OÜ
Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms
20.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 260 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 23.02.2026: Biomassi ostmine 23.02 - 30.04.2026.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,0 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 030 569,00 | 10 843 800,00 | 13 078 109,00 | 13 653 744,00 | 15 100 671,00 |
| Ärikasum (€) | 374 994,00 | 1 547 541,00 | 2 850 094,00 | 815 738,00 | -653 106,00 |
| Puhaskasum (€) | 363 600,00 | 1 558 190,00 | 2 806 726,00 | 630 805,00 | -942 270,00 |
| Varad (€) | 4 581 222,00 | 6 570 861,00 | 10 055 877,00 | 11 300 614,00 | 10 337 258,00 |
| Kohustised (€) | 1 992 439,00 | 2 423 888,00 | 3 102 178,00 | 4 157 628,00 | 4 290 024,00 |
| Omakapital (€) | 2 588 783,00 | 4 146 973,00 | 6 953 699,00 | 7 142 986,00 | 6 047 234,00 |
| Raha (€) | 144 271,00 | 175 800,00 | 780 306,00 | 182 336,00 | 44 981,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 10,3 mln €
- Omakapital
- 6,0 mln €
- Kohustised
- 4,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,3 mln €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 74,1 tuh €
- Töötajaid
- 27,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 278 tuh €
- Korraldatud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
1,0 mln € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 560,80 € · vanima nõude tähtpäev 15.10.2026
müügitulu 15 100 671,00 € · puhaskahjum 942 270,00 €
1 785 000,00 € · pandipidaja Luminor Bank AS
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi avamiskanne
müügitulu 13 653 744,00 € · puhaskasum 630 805,00 €
müügitulu 13 078 109,00 € · puhaskasum 2 806 726,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 10 843 800,00 € · puhaskasum 1 558 190,00 €
müügitulu 6 030 569,00 € · puhaskasum 363 600,00 €
müügitulu 5 921 548,00 € · puhaskasum 906 339,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.06 · 31.05 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 40033655 / 10
Osaühing Rapsak Grupp sai osanikuks: 8,87% · 3 700,00 € · Menetlus: Kanne Ä 40033655 / 9
müügitulu 3 348 696,00 € · puhaskasum 315 799,00 €
müügitulu 2 708 697,00 € · puhaskasum 79 783,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Vinni alevik, Tööstuspargi põik 1 · 46601 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40033655 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 907 537,00 € · puhaskasum 43 774,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Metsahake OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 40033655
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026