Tulundusühistu Eestimaa Kartul
Kartuli töötlemine ja säilitamine
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 262 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 100 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 775 626,00 | 1 220 856,00 | 2 083 954,00 | 4 176 084,00 | 3 368 053,00 |
| Ärikasum (€) | -83,00 | -22 431,00 | 1 606,00 | 34 112,00 | 25 924,00 |
| Puhaskasum (€) | -406,00 | -22 477,00 | 1 616,00 | 34 132,00 | 25 844,00 |
| Varad (€) | 259 974,00 | 347 750,00 | 395 580,00 | 452 120,00 | 427 023,00 |
| Kohustised (€) | 85 264,00 | 195 517,00 | 244 328,00 | 266 736,00 | 215 795,00 |
| Omakapital (€) | 174 710,00 | 152 233,00 | 151 252,00 | 185 384,00 | 211 228,00 |
| Raha (€) | 119 505,00 | 77 360,00 | 123 819,00 | 117 284,00 | 194 319,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 427 tuh €
- Omakapital
- 211 tuh €
- Kohustised
- 216 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 991 tuh €
- Riiklikud maksud
- 16,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,5 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
100 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 368 053,00 € · puhaskasum 25 844,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 4 176 084,00 € · puhaskasum 34 132,00 €
müügitulu 2 083 954,00 € · puhaskasum 1 616,00 €
müügitulu 1 220 856,00 € · puhaskahjum 22 477,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 775 626,00 € · puhaskahjum 406,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 183 427,00 € · puhaskasum 13 781,00 €
müügitulu 1 702 408,00 € · puhaskasum 24 915,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Aakaru küla, Künka · 62004 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20059104 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 478 683,00 € · puhaskasum 52 767,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 796 129,00 € · puhaskahjum 14 516,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Uhti küla, Nõlva tee 7 · 61712 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20059104 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Ülenurme vald, Uhti küla, Nõlva tee 7 · 61712 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20059104 / 6
müügitulu 1 006 738,00 € · puhaskahjum 1 453,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20059104 / 3
Majandusaasta periood muutus: 01.10 · 30.09 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 20059104 / 2
Tulundusühistu Eestimaa Kartul: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · piiratud vastutusega tulundusühistu: PTÜH · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Tulundusühistu · TÜH · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 20059104
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.09.2026