2MHand OÜ
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 278 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 33,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 41 016,00 | 45 840,00 | 66 308,00 | 72 792,00 | 71 488,00 |
| Ärikasum (€) | 10 043,00 | 23 804,00 | 16 337,00 | 8 529,00 | 11 509,00 |
| Puhaskasum (€) | 9 652,00 | 23 442,00 | 14 947,00 | 6 572,00 | 7 584,00 |
| Varad (€) | 54 146,00 | 80 104,00 | 95 443,00 | 107 550,00 | 99 708,00 |
| Kohustised (€) | 2 372,00 | 4 888,00 | 5 280,00 | 10 815,00 | 5 389,00 |
| Omakapital (€) | 51 774,00 | 75 216,00 | 90 163,00 | 96 735,00 | 94 319,00 |
| Raha (€) | 2 360,00 | 2 826,00 | 9 150,00 | 5 803,00 | 5 116,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 99,7 tuh €
- Omakapital
- 94,3 tuh €
- Kohustised
- 5,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 1,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,1 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
2026
33,1 tuh € · 19 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 71 488,00 € · puhaskasum 7 584,00 €
müügitulu 72 792,00 € · puhaskasum 6 572,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 66 308,00 € · puhaskasum 14 947,00 €
müügitulu 45 840,00 € · puhaskasum 23 442,00 €
müügitulu 41 016,00 € · puhaskasum 9 652,00 €
müügitulu 34 961,00 € · puhaskasum 15 537,00 €
müügitulu 31 745,00 € · puhaskasum 7 383,00 €
müügitulu 31 104,00 € · puhaskasum 8 347,00 €
müügitulu 24 470,00 € · puhaskasum 1 886,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kalevi tn 109b-4 · 50104 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20060760 / 2
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Kalevi tn 109b-4 · 50104 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 20060760
müügitulu 32 481,00 € · puhaskahjum 580,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.05 · 30.04 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10165115 / 2
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Ümberkujundamiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Reuben Distribution UÜ: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10165115
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026