Syntax Investments OÜ
Muu teenindus
31.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 41 213,05 € → 38 129,05 € · vähenes 3 084,00 € · sh tasumisgraafikus 38 129,05 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 300 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 182 605,00 | 167 111,00 | 238 457,00 | 282 574,00 | 177 527,00 |
| Ärikasum (€) | 126 558,00 | 123 682,00 | 193 860,00 | 222 350,00 | 119 732,00 |
| Puhaskasum (€) | 236 404,00 | 126 182,00 | 164 569,00 | 205 997,00 | 115 506,00 |
| Varad (€) | 718 912,00 | 733 091,00 | 814 896,00 | 948 286,00 | 968 599,00 |
| Kohustised (€) | 419 591,00 | 332 588,00 | 249 824,00 | 177 217,00 | 82 024,00 |
| Omakapital (€) | 299 321,00 | 400 503,00 | 565 072,00 | 771 069,00 | 886 575,00 |
| Raha (€) | 32 630,00 | 43 903,00 | 88 016,00 | 161 731,00 | 179 044,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 969 tuh €
- Omakapital
- 887 tuh €
- Kohustised
- 82,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 561 €
- Riiklikud maksud
- 10,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,5 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
41 213,05 € → 38 129,05 € · vähenes 3 084,00 € · sh tasumisgraafikus 38 129,05 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
44 297,05 € → 41 213,05 € · vähenes 3 084,00 € · sh tasumisgraafikus 41 213,05 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 22.09.2025
43 815,95 € → 44 297,05 € · suurenes 481,10 € · sh tasumisgraafikus 44 297,05 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 22.09.2025
44 297,05 € → 43 815,95 € · vähenes 481,10 € · sh tasumisgraafikus 43 815,95 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 22.09.2025
Varasemad muutused
47 381,05 € → 44 297,05 € · vähenes 3 084,00 € · sh tasumisgraafikus 44 297,05 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 22.09.2025
50 465,05 € → 47 381,05 € · vähenes 3 084,00 € · sh tasumisgraafikus 47 381,05 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 22.09.2025
50 275,62 € → 50 465,05 € · suurenes 189,43 € · sh tasumisgraafikus 50 465,05 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 22.09.2025
müügitulu 177 527,00 € · puhaskasum 115 506,00 €
müügitulu 282 574,00 € · puhaskasum 205 997,00 €
müügitulu 238 457,00 € · puhaskasum 164 569,00 €
müügitulu 167 111,00 € · puhaskasum 126 182,00 €
müügitulu 182 605,00 € · puhaskasum 236 404,00 €
müügitulu 87 349,00 € · puhaskasum 56 648,00 €
müügitulu 52 024,00 € · puhaskasum 28 985,00 €
müügitulu 55 773,00 € · puhaskasum 37 793,00 €
müügitulu 52 005,00 € · puhaskasum 32 580,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Tare tn 28 · 80027 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10164210 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Tare tn 28 · 80027 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10164210 / 3
müügitulu 52 389,00 € · puhaskasum 37 468,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026