MX Arendus OÜ
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
24.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 325 päeva tagasi.
2024. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 13.07.2022: Võsasaetööd Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2022 - 2025 (2).
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,6 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 84 950,00 | 51 350,00 | 61 685,00 | 62 515,00 | 75 326,00 |
| Ärikasum (€) | 5 521,00 | -12 942,00 | -18 375,00 | 897,00 | -3 954,00 |
| Puhaskasum (€) | 5 521,00 | -12 942,00 | -18 375,00 | 897,00 | -3 954,00 |
| Varad (€) | 38 364,00 | 40 412,00 | 19 756,00 | 20 835,00 | 21 082,00 |
| Kohustised (€) | 3 352,00 | 18 341,00 | 16 060,00 | 16 243,00 | 20 443,00 |
| Omakapital (€) | 35 012,00 | 22 071,00 | 3 696,00 | 4 592,00 | 639,00 |
| Raha (€) | 5 882,00 | 9 132,00 | 2 592,00 | 3 331,00 | 2 252,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2018Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 21,1 tuh €
- Omakapital
- 639 €
- Kohustised
- 20,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 40,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 1,0 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2018–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
3,6 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
418,11 € → 416,11 € · vähenes 2,00 € · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
416,11 € → 418,11 € · suurenes 2,00 € · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
müügitulu 75 326,00 € · puhaskahjum 3 954,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 62 515,00 € · puhaskasum 897,00 €
müügitulu 61 685,00 € · puhaskahjum 18 375,00 €
müügitulu 51 350,00 € · puhaskahjum 12 942,00 €
müügitulu 84 950,00 € · puhaskasum 5 521,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 78 429,00 € · puhaskasum 2 254,00 €
müügitulu 111 339,00 € · puhaskasum 1 350,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Räpina vald, Pindi küla, Uue-Võhni · 64413 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20058455 / 4
müügitulu 225 144,00 € · puhaskasum 15 290,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Räpina vald, Pindi küla · 64413 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20058455 / 3
müügitulu 179 809,00 € · puhaskasum 6 318,00 €
müügitulu 137 850,00 € · puhaskasum 1 725,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026