Next Golf OÜ
Spetsialiseerimata hulgikaubandus
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 328 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 569 318,00 | 650 694,00 | 536 840,00 | 583 236,00 | 928 881,00 |
| Ärikasum (€) | 38 865,00 | 47 969,00 | -37 954,00 | -38 020,00 | -7 407,00 |
| Puhaskasum (€) | 38 953,00 | 47 915,00 | -37 970,00 | -38 184,00 | -7 646,00 |
| Varad (€) | 309 536,00 | 338 638,00 | 281 956,00 | 263 181,00 | 272 896,00 |
| Kohustised (€) | 151 867,00 | 133 054,00 | 114 342,00 | 133 751,00 | 151 112,00 |
| Omakapital (€) | 157 669,00 | 205 584,00 | 167 614,00 | 129 430,00 | 121 784,00 |
| Raha (€) | 21 674,00 | 44 176,00 | 9 534,00 | 6 494,00 | 7 391,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 5,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 273 tuh €
- Omakapital
- 122 tuh €
- Kohustised
- 151 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 379 tuh €
- Riiklikud maksud
- 61,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 17,5 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 928 881,00 € · puhaskahjum 7 646,00 €
müügitulu 583 236,00 € · puhaskahjum 38 184,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 536 840,00 € · puhaskahjum 37 970,00 €
müügitulu 650 694,00 € · puhaskasum 47 915,00 €
müügitulu 569 318,00 € · puhaskasum 38 953,00 €
Next Golf OÜ: Kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10163334 / 7
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 415 834,00 € · puhaskasum 25 341,00 €
müügitulu 401 024,00 € · puhaskasum 24 172,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Kunderi tn 8a · 10128 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10163334 / 6
müügitulu 346 089,00 € · puhaskasum 4 279,00 €
müügitulu 274 172,00 € · puhaskahjum 25 644,00 €
müügitulu 242 230,00 € · puhaskasum 17 265,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Exit Golf OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10163334
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026