Speedcon OÜ
Hoonehalduse kombineeritud teenus
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 338 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 28 061,00 | 36 343,00 | 51 570,00 | 48 238,00 | 29 921,00 |
| Ärikasum (€) | 1 018,00 | 6 623,00 | 10 106,00 | 14 212,00 | -2 308,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 045,00 | 6 933,00 | 9 962,00 | 10 869,00 | -3 679,00 |
| Varad (€) | 54 782,00 | 70 479,00 | 72 147,00 | 75 100,00 | 73 088,00 |
| Kohustised (€) | 1 974,00 | 10 737,00 | 2 443,00 | 3 043,00 | 5 711,00 |
| Omakapital (€) | 52 808,00 | 59 742,00 | 69 704,00 | 72 057,00 | 67 377,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 13 512,00 | 8 184,00 | 5 060,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2020Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2017Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 73,1 tuh €
- Omakapital
- 67,4 tuh €
- Kohustised
- 5,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,7 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 29 921,00 € · puhaskahjum 3 679,00 €
müügitulu 48 238,00 € · puhaskasum 10 869,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 51 570,00 € · puhaskasum 9 962,00 €
müügitulu 36 343,00 € · puhaskasum 6 933,00 €
müügitulu 28 061,00 € · puhaskasum 1 045,00 €
müügitulu 37 246,00 € · puhaskasum 8 562,00 €
müügitulu 42 362,00 € · puhaskahjum 4 997,00 €
müügitulu 42 435,00 € · puhaskahjum 154,00 €
müügitulu 83 476,00 € · puhaskasum 345,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Maardu linn, Ploomipuu pst 19 · 74117 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10163111 / 2
müügitulu 37 880,00 € · puhaskasum 3 338,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026