Atria Farmid OÜ
Seakasvatus
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 340 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 26.11.2025; lepingu maksumus 8,0 tuh €: Ehitises EE452 Kuula sigala, Sulaoja küla, Kanepi vald, Põlva maakond sigade Aafrika katku diagnoosi järgselt taudi leviku vältimiseks vajaliku teenuse osuta….
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,2 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 10 835 771,00 | 11 098 685,00 | 14 042 845,00 | 11 311 389,00 | 9 728 072,00 |
| Ärikasum (€) | 471 567,00 | 241 366,00 | 317 870,00 | 1 384 011,00 | -102 426,00 |
| Puhaskasum (€) | 399 272,00 | 182 012,00 | 16 349,00 | 1 166 394,00 | -238 511,00 |
| Varad (€) | 7 921 004,00 | 9 009 828,00 | 9 534 079,00 | 9 147 638,00 | 8 231 366,00 |
| Kohustised (€) | 4 675 281,00 | 5 582 093,00 | 6 089 995,00 | 4 537 160,00 | 3 859 399,00 |
| Omakapital (€) | 3 245 723,00 | 3 427 735,00 | 3 444 084,00 | 4 610 478,00 | 4 371 967,00 |
| Raha (€) | 1 372,00 | 527,00 | 622,00 | 991,00 | 924,00 |
| Töötajate arv | — | — | 36,00 | 35,00 | 40,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 8,2 mln €
- Omakapital
- 4,4 mln €
- Kohustised
- 3,9 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,6 mln €
- Riiklikud maksud
- 210 tuh €
- Tööjõumaksud
- 136 tuh €
- Töötajaid
- 47,00
Riigihanked
2025–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 18,0 tuh €
- Korraldatud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
1,2 mln € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 9 728 072,00 € · puhaskahjum 238 511,00 €
müügitulu 11 311 389,00 € · puhaskasum 1 166 394,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 14 042 845,00 € · puhaskasum 16 349,00 €
müügitulu 11 098 685,00 € · puhaskasum 182 012,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 10 835 771,00 € · puhaskasum 399 272,00 €
müügitulu 10 859 775,00 € · puhaskasum 3 885,00 €
müügitulu 10 835 501,00 € · puhaskasum 699 676,00 €
müügitulu 10 734 274,00 € · puhaskasum 824 602,00 €
Lihtkonto: ATRIA FARMID OÜ osalus lõppes: 33,33% · 8 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 20058304 / 17
müügitulu 11 115 855,00 € · puhaskasum 1 045 835,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Metsa tn 19 · 68206 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 20058304 / 14
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Valga linn, Metsa tn 19 · 68206 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 20058304 / 13
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20058304 / 12
müügitulu 11 642 337,00 € · puhaskahjum 364 693,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 2 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Atria Farmid OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 20058304 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026