OÜ Lümanda Lihaveis
Loomakasvatuse abitegevused
21.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 355 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 281 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 389 370,00 | 575 411,00 | 826 288,00 | 474 003,00 | 501 321,00 |
| Ärikasum (€) | 98 219,00 | 189 955,00 | 188 155,00 | 178 695,00 | 265 368,00 |
| Puhaskasum (€) | 20 294,00 | 98 671,00 | 104 629,00 | 102 345,00 | 186 041,00 |
| Varad (€) | 3 762 587,00 | 3 642 158,00 | 3 719 864,00 | 3 755 848,00 | 3 766 046,00 |
| Kohustised (€) | 2 265 671,00 | 2 058 337,00 | 2 031 414,00 | 1 965 053,00 | 1 789 210,00 |
| Omakapital (€) | 1 496 916,00 | 1 583 821,00 | 1 688 450,00 | 1 790 795,00 | 1 976 836,00 |
| Raha (€) | 856,00 | 20 228,00 | 43 408,00 | 5 171,00 | 21 699,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 5,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,8 mln €
- Omakapital
- 2,0 mln €
- Kohustised
- 1,8 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 127 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 10,5 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
2026
281 tuh € · 10 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
3 474,98 € → 3 490,98 € · suurenes 16,00 € · sh tasumisgraafikus 3 490,98 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
maksuvõlg 3 474,98 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
maksuvõlg 3 489,75 € · sh tasumisgraafikus 3 489,75 € · graafiku lõpp 30.06.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
Varasemad muutused
müügitulu 501 321,00 € · puhaskasum 186 041,00 €
müügitulu 474 003,00 € · puhaskasum 102 345,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 826 288,00 € · puhaskasum 104 629,00 €
müügitulu 575 411,00 € · puhaskasum 98 671,00 €
müügitulu 389 370,00 € · puhaskasum 20 294,00 €
müügitulu 264 540,00 € · puhaskasum 104 505,00 €
müügitulu 205 085,00 € · puhaskasum 14 956,00 €
müügitulu 69 554,00 € · puhaskahjum 182 142,00 €
250 000,00 € · pandipidaja Maaelu Edendamise Sihtasutus
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Lümanda küla, Aare · 93317 · kanne 9 · OÜ Lümanda Lihaveis: Kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30047515 / 9
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Mõisaküla, Lõukapõllu · 93317 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30047515 / 8
müügitulu 25 317,00 € · puhaskasum 14 485,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Lääne-Saare vald, Mõisaküla, Lõukapõllu · 93317 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30047515 / 6
müügitulu 24 287,00 € · puhaskasum 507 153,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 18.08.2026