MOVEMASTER OÜ
Kolimisteenused
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 358 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 22.09.2025: Kolimis- ja utiliseerimisteenuse tellimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 342 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 190 574,00 | 1 919 226,00 | 1 599 537,00 | 1 387 406,00 | 1 417 463,00 |
| Ärikasum (€) | 24 308,00 | 227 050,00 | 127 857,00 | 81 420,00 | 75 583,00 |
| Puhaskasum (€) | 19 931,00 | 217 989,00 | 110 259,00 | 70 136,00 | 61 480,00 |
| Varad (€) | 165 155,00 | 507 417,00 | 312 966,00 | 207 119,00 | 228 842,00 |
| Kohustised (€) | 67 534,00 | 241 807,00 | 17 097,00 | 11 114,00 | 21 357,00 |
| Omakapital (€) | 97 621,00 | 265 610,00 | 295 869,00 | 196 005,00 | 207 485,00 |
| Raha (€) | 93 925,00 | 401 965,00 | 250 756,00 | 140 791,00 | 147 123,00 |
| Töötajate arv | — | — | 14,00 | 12,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2018Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 229 tuh €
- Omakapital
- 207 tuh €
- Kohustised
- 21,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 442 tuh €
- Riiklikud maksud
- 26,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 28,4 tuh €
- Töötajaid
- 12,00
Riigihanked
2018–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 11
- Teadaolev maht
- Vähemalt 3,8 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
342 tuh € · 128 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 417 463,00 € · puhaskasum 61 480,00 €
müügitulu 1 387 406,00 € · puhaskasum 70 136,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 599 537,00 € · puhaskasum 110 259,00 €
müügitulu 1 919 226,00 € · puhaskasum 217 989,00 €
müügitulu 1 190 574,00 € · puhaskasum 19 931,00 €
müügitulu 931 701,00 € · puhaskasum 34 340,00 €
müügitulu 1 509 241,00 € · puhaskasum 54 997,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139e/8 · 11317 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10162391 / 6
müügitulu 1 000 174,00 € · puhaskasum 63 809,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139e/5 · 11317 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10162391 / 5
müügitulu 857 814,00 € · puhaskasum 106 620,00 €
müügitulu 851 448,00 € · puhaskasum 125 436,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 04.08.2026