osaühing Sky Builders
Enda kinnisvara ost ja müük
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 6 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 278 991,00 | 347 191,00 | 3 155 207,00 | 1 479 212,00 | 631 955,00 |
| Ärikasum (€) | 19 410,00 | 102 115,00 | 134 312,00 | 3 121,00 | -32 795,00 |
| Puhaskasum (€) | 8 044,00 | 100 560,00 | 123 484,00 | -64 235,00 | -477,00 |
| Varad (€) | 231 642,00 | 822 232,00 | 565 997,00 | 587 322,00 | 499 109,00 |
| Kohustised (€) | 119 068,00 | 609 098,00 | 229 379,00 | 314 939,00 | 227 203,00 |
| Omakapital (€) | 112 574,00 | 213 134,00 | 336 618,00 | 272 383,00 | 271 906,00 |
| Raha (€) | 39 110,00 | 177 861,00 | 104 250,00 | 73 215,00 | 52 676,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 499 tuh €
- Omakapital
- 272 tuh €
- Kohustised
- 227 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 341 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 330 €
Muutused
müügitulu 631 955,00 € · puhaskahjum 477,00 €
müügitulu 1 479 212,00 € · puhaskahjum 64 235,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 3 155 207,00 € · puhaskasum 123 484,00 €
müügitulu 347 191,00 € · puhaskasum 100 560,00 €
müügitulu 278 991,00 € · puhaskasum 8 044,00 €
müügitulu 6 172,00 € · puhaskahjum 19 686,00 €
müügitulu 9 693,00 € · puhaskahjum 16 516,00 €
müügitulu 850,00 € · puhaskahjum 2 193,00 €
müügitulu 180 730,00 € · puhaskasum 108 943,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Paala tn 2a · 13619 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10161486 / 3
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 7 893,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026