NZP INVEST OÜ
Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 14 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 60 114,00 | 83 588,00 | 110 541,00 | 216 356,00 | 740 415,00 |
| Ärikasum (€) | 20 363,00 | 25 730,00 | 34 755,00 | 45 829,00 | 46 206,00 |
| Puhaskasum (€) | 20 814,00 | 30 073,00 | 39 872,00 | 39 899,00 | 52 144,00 |
| Varad (€) | 238 618,00 | 267 109,00 | 315 968,00 | 302 435,00 | 354 962,00 |
| Kohustised (€) | 5 748,00 | 54 166,00 | 63 153,00 | 9 721,00 | 10 104,00 |
| Omakapital (€) | 232 870,00 | 212 943,00 | 252 815,00 | 292 714,00 | 344 858,00 |
| Raha (€) | 12 504,00 | 18 356,00 | 64 141,00 | 65 659,00 | 15 704,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 355 tuh €
- Omakapital
- 345 tuh €
- Kohustised
- 10,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 122 tuh €
- Riiklikud maksud
- 14,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,9 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 740 415,00 € · puhaskasum 52 144,00 €
müügitulu 216 356,00 € · puhaskasum 39 899,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 110 541,00 € · puhaskasum 39 872,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lelle tn 24 · 11318 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10161491 / 7
müügitulu 83 588,00 € · puhaskasum 30 073,00 €
müügitulu 60 114,00 € · puhaskasum 20 814,00 €
müügitulu 226 294,00 € · puhaskasum 202 029,00 €
Žaneta Poceviciene – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10161491 / 5
müügitulu 50 390,00 € · puhaskasum 2 741,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 30 766,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 296,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Kivimäe tn 22-2 · 10919 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10161491 / 3
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 117 294,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026