ART ML OÜ
Militaarveokite, -laevade, -paatide, -õhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 25 päeva tagasi.
2023. aastal müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 28.03.2025; lepingu maksumus 690 €: Liivapritsi teenus.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 827 019,00 | 810 525,00 | 1 599 968,00 | 1 265 080,00 | 1 542 181,00 |
| Ärikasum (€) | 141 931,00 | 53 865,00 | 385 145,00 | 89 110,00 | 19 445,00 |
| Puhaskasum (€) | 140 051,00 | 40 687,00 | 345 448,00 | 69 005,00 | 4 258,00 |
| Varad (€) | 428 281,00 | 723 772,00 | 1 068 579,00 | 1 020 528,00 | 1 046 758,00 |
| Kohustised (€) | 147 523,00 | 402 327,00 | 471 685,00 | 354 629,00 | 376 601,00 |
| Omakapital (€) | 280 758,00 | 321 445,00 | 596 894,00 | 665 899,00 | 670 157,00 |
| Raha (€) | 132 670,00 | 110 476,00 | 335 840,00 | 135 193,00 | 284 924,00 |
| Töötajate arv | — | — | 17,00 | 14,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2023Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 1,0 mln €
- Omakapital
- 670 tuh €
- Kohustised
- 377 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 328 tuh €
- Riiklikud maksud
- 65,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 54,1 tuh €
- Töötajaid
- 14,00
Riigihanked
2018–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 690 €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 542 181,00 € · puhaskasum 4 258,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Kasaritsa küla, Kivimurru · 65519 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 20058435 / 10
Varasemad muutused
müügitulu 1 265 080,00 € · puhaskasum 69 005,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Osula küla, Lao · 66602 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 20058435 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Kasaritsa küla, Kivimurru · 65519 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20058435 / 7
müügitulu 1 599 968,00 € · puhaskasum 345 448,00 €
müügitulu 810 525,00 € · puhaskasum 40 687,00 €
müügitulu 827 019,00 € · puhaskasum 140 051,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Osula küla, Lao · 66602 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20058435 / 4
müügitulu 582 276,00 € · puhaskahjum 53 220,00 €
müügitulu 633 940,00 € · puhaskasum 96 690,00 €
müügitulu 557 811,00 € · puhaskasum 24 686,00 €
müügitulu 352 707,00 € · puhaskasum 19 717,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Sõmerpalu alevik, Heki tn 2-20 · 66604 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20058435 / 2
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Sõmerpalu vald, Sõmerpalu alevik, Heki tn 2-20 · 66604 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 20058435
müügitulu 288 365,00 € · puhaskasum 13 816,00 €
Majandusaasta periood muutus: 14.10 · 13.10 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10161273 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Akstex UÜ: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10161273
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026