Ketmas Grupp OÜ
Mehaaniline metallitöötlus
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 26 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 313 519,00 | 473 749,00 | 407 450,00 | 462 876,00 | 573 310,00 |
| Ärikasum (€) | 75 485,00 | 129 081,00 | 87 161,00 | 30 012,00 | 72 274,00 |
| Puhaskasum (€) | 74 311,00 | 127 281,00 | 82 917,00 | 30 458,00 | 71 466,00 |
| Varad (€) | 404 488,00 | 521 482,00 | 704 534,00 | 646 331,00 | 718 880,00 |
| Kohustised (€) | 101 788,00 | 91 501,00 | 191 636,00 | 102 975,00 | 104 058,00 |
| Omakapital (€) | 302 700,00 | 429 981,00 | 512 898,00 | 543 356,00 | 614 822,00 |
| Raha (€) | 94 400,00 | 237 833,00 | 131 400,00 | 95 730,00 | 244 870,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 5,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 719 tuh €
- Omakapital
- 615 tuh €
- Kohustised
- 104 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 175 tuh €
- Riiklikud maksud
- 21,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 17,0 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 573 310,00 € · puhaskasum 71 466,00 €
müügitulu 462 876,00 € · puhaskasum 30 458,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 407 450,00 € · puhaskasum 82 917,00 €
müügitulu 473 749,00 € · puhaskasum 127 281,00 €
müügitulu 313 519,00 € · puhaskasum 74 311,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Savi tn 9a · 80040 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30047244 / 5
müügitulu 138 085,00 € · puhaskasum 34 216,00 €
müügitulu 181 630,00 € · puhaskasum 44 231,00 €
müügitulu 250 590,00 € · puhaskasum 71 227,00 €
müügitulu 165 336,00 € · puhaskasum 14 802,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Riia mnt 243 · 80045 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30047244 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Riia mnt 243 · 80045 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 30047244 / 2
müügitulu 102 076,00 € · puhaskasum 12 726,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026