Clarified Security OÜ
Arvutialased konsultatsioonid
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 49 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 29.06.2026: Infosüsteemide turvalisuse testimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,4 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 692 335,00 | 4 125 001,00 | 4 480 005,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 389 529,00 | 375 397,00 | 121 434,00 |
| Varad (€) | 2 014 729,00 | 1 580 098,00 | 1 650 785,00 |
| Kohustised (€) | 533 478,00 | 473 450,00 | 1 172 703,00 |
| Omakapital (€) | 1 481 251,00 | 1 106 648,00 | 478 082,00 |
| Raha (€) | 1 134 899,00 | 942 863,00 | 523 185,00 |
| Töötajate arv | 23,00 | 25,00 | 27,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,7 mln €
- Omakapital
- 478 tuh €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 637 tuh €
- Riiklikud maksud
- 312 tuh €
- Tööjõumaksud
- 270 tuh €
- Töötajaid
- 29,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 26
- Teadaolev maht
- Vähemalt 51,3 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
3,4 mln € · 105 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 480 005,00 € · puhaskasum 121 434,00 €
müügitulu 4 125 001,00 € · puhaskasum 375 397,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 4 692 335,00 € · puhaskasum 1 389 529,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 12 · 11415 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10160358 / 9
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 8 · 11415 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10160358 / 7
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026