Ametikoolitus OÜ
Sõiduõpe
01.10.2026 võitis hanke: Turba tn 2 rajatise kasutusse andmine mootorsõidukijuhi õppesõidu teenuse korraldamiseks.
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 55 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 814 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 598 564,00 | 2 697 013,00 | 2 741 610,00 | 3 279 226,00 | 2 847 241,00 |
| Ärikasum (€) | 404 779,00 | 334 109,00 | 109 988,00 | 363 160,00 | 464 051,00 |
| Puhaskasum (€) | 399 810,00 | 308 209,00 | 105 314,00 | 129 147,00 | 467 702,00 |
| Varad (€) | 1 693 241,00 | 1 749 063,00 | 1 838 022,00 | 1 790 413,00 | 1 998 636,00 |
| Kohustised (€) | 349 526,00 | 388 914,00 | 474 009,00 | 426 843,00 | 410 697,00 |
| Omakapital (€) | 1 343 715,00 | 1 360 149,00 | 1 364 013,00 | 1 363 570,00 | 1 587 939,00 |
| Raha (€) | 413 070,00 | 538 472,00 | 515 085,00 | 280 043,00 | 747 813,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 35,00 | 29,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,0 mln €
- Omakapital
- 1,6 mln €
- Kohustised
- 411 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 591 tuh €
- Riiklikud maksud
- 182 tuh €
- Tööjõumaksud
- 102 tuh €
- Töötajaid
- 32,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 23
- Teadaolev maht
- Vähemalt 1,3 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
814 tuh € · 813 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Andres Uutma – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kandeavaldus nr 6325641, Kanne Ä 30047022 / 13
müügitulu 2 847 241,00 € · puhaskasum 467 702,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 279 226,00 € · puhaskasum 129 147,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30047022 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Majandusaasta periood muutus: 01.07 · 30.06 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30047022 / 10
130 000,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
müügitulu 2 741 610,00 € · puhaskasum 105 314,00 €
müügitulu 2 697 013,00 € · puhaskasum 308 209,00 €
müügitulu 1 598 564,00 € · puhaskasum 399 810,00 €
müügitulu 1 595 806,00 € · puhaskasum 590 322,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Aida tn 5-205 · 80011 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30047022 / 7
müügitulu 1 155 900,00 € · puhaskasum 351 659,00 €
65 000,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
müügitulu 585 405,00 € · puhaskasum 130 273,00 €
müügitulu 427 268,00 € · puhaskasum 64 242,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Tori vald, Sauga alevik, Hirvela tn 22-3 · 85008 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30047022 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Sauga vald, Sauga alevik, Hirvela tn 22-3 · 85008 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30047022 / 3
müügitulu 288 953,00 € · puhaskasum 27 064,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.07.2026