Sarles OÜ
Metsamajandust abistavad tegevused
02.09.2026 võitis hanke: Biomassi ost november 2026 - veebruar 2027.
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 89 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 9,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 264 121,00 | 7 281 120,00 | 5 962 997,00 | 6 199 239,00 | 4 259 333,00 |
| Ärikasum (€) | 132 835,00 | 640 330,00 | 237 978,00 | -321 154,00 | 46 435,00 |
| Puhaskasum (€) | 117 081,00 | 699 870,00 | 217 596,00 | -343 825,00 | 22 279,00 |
| Varad (€) | 1 861 622,00 | 3 128 284,00 | 3 574 883,00 | 3 191 169,00 | 2 608 577,00 |
| Kohustised (€) | 1 301 226,00 | 1 868 018,00 | 2 097 021,00 | 2 087 132,00 | 1 497 261,00 |
| Omakapital (€) | 560 396,00 | 1 260 266,00 | 1 477 862,00 | 1 104 037,00 | 1 111 316,00 |
| Raha (€) | 155,00 | 49 334,00 | 37 609,00 | 27 484,00 | 61 555,00 |
| Töötajate arv | — | — | 13,00 | 12,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,6 mln €
- Omakapital
- 1,1 mln €
- Kohustised
- 1,5 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 597 tuh €
- Riiklikud maksud
- 52,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 25,0 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 216 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
9,8 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 259 333,00 € · puhaskasum 22 279,00 €
müügitulu 6 199 239,00 € · puhaskahjum 343 825,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Soinaste küla, Tähe põik 2 · 61709 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20057056 / 5
müügitulu 5 962 997,00 € · puhaskasum 217 596,00 €
müügitulu 7 281 120,00 € · puhaskasum 699 870,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20057056 / 4
müügitulu 3 264 121,00 € · puhaskasum 117 081,00 €
müügitulu 2 443 275,00 € · puhaskasum 127 165,00 €
müügitulu 2 739 614,00 € · puhaskasum 101 311,00 €
müügitulu 1 867 811,00 € · puhaskasum 23 927,00 €
müügitulu 1 266 040,00 € · puhaskasum 15 750,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu vald, Vahi alevik, Vabriku tn 10 · 60534 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 20057056 / 2
müügitulu 826 852,00 € · puhaskasum 25 616,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Sarles OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 20057056
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026