Garage Inc. OÜ
Huvikoolitus
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 90 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 727,00 | 6 055,00 | 475,00 | 715,00 | 437,00 |
| Ärikasum (€) | -48 410,00 | -6 376,00 | -10 864,00 | -13 844,00 | -15 049,00 |
| Puhaskasum (€) | -48 403,00 | -6 376,00 | -10 864,00 | -5 068,00 | 935 172,00 |
| Varad (€) | 36 630,00 | 31 415,00 | 24 280,00 | 28 593,00 | 973 414,00 |
| Kohustised (€) | 1 554,00 | 2 715,00 | 5 994,00 | 15 375,00 | 25 023,00 |
| Omakapital (€) | 35 076,00 | 28 700,00 | 18 286,00 | 13 218,00 | 948 391,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 9 710,00 | 4 315,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 973 tuh €
- Omakapital
- 948 tuh €
- Kohustised
- 25,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
- Riiklikud maksud
- 1,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 437,00 € · puhaskasum 935 172,00 €
müügitulu 715,00 € · puhaskahjum 5 068,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 475,00 € · puhaskahjum 10 864,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 6 055,00 € · puhaskahjum 6 376,00 €
müügitulu 5 727,00 € · puhaskahjum 48 403,00 €
müügitulu 6 821,00 € · puhaskahjum 85 823,00 €
müügitulu 7 906,00 € · puhaskasum 3 340,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Jahu tn 14-209 · 10415 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10158905 / 9
müügitulu 4 888,00 € · puhaskahjum 5 136,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 2 963,00 € · puhaskahjum 14 090,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 60 · 10412 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10158905 / 7
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 160 250,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Garage Inc. OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10158905
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026