LV hambaravi ja ortodontia OÜ
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 112 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 08.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele ortodontia teenuse osutamiseks Harju maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 70,1 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 260 917,00 | 244 740,00 | 247 643,00 | 258 285,00 | 242 915,00 |
| Ärikasum (€) | 66 566,00 | 59 108,00 | 36 701,00 | 49 772,00 | 40 531,00 |
| Puhaskasum (€) | 44 159,00 | 40 510,00 | 21 570,00 | 38 598,00 | 32 244,00 |
| Varad (€) | 121 974,00 | 95 453,00 | 50 904,00 | 53 864,00 | 54 960,00 |
| Kohustised (€) | 73 558,00 | 51 527,00 | 25 408,00 | 11 770,00 | 19 622,00 |
| Omakapital (€) | 48 416,00 | 43 926,00 | 25 496,00 | 42 094,00 | 35 338,00 |
| Raha (€) | 91 631,00 | 75 184,00 | 37 029,00 | 45 341,00 | 27 342,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2016Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 55,0 tuh €
- Omakapital
- 35,3 tuh €
- Kohustised
- 19,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 8,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,5 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
70,1 tuh € · 10 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 242 915,00 € · puhaskasum 32 244,00 €
müügitulu 258 285,00 € · puhaskasum 38 598,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 247 643,00 € · puhaskasum 21 570,00 €
müügitulu 244 740,00 € · puhaskasum 40 510,00 €
müügitulu 260 917,00 € · puhaskasum 44 159,00 €
müügitulu 197 359,00 € · puhaskasum 61 793,00 €
müügitulu 242 604,00 € · puhaskasum 9 910,00 €
müügitulu 240 814,00 € · puhaskasum 89 410,00 €
müügitulu 225 157,00 € · puhaskasum 44 919,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 102-6 · 11312 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10158270 / 3
müügitulu 321 014,00 € · puhaskasum 60 725,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026