Visionplus Eesti OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 133 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 312 136,00 | 103 181,00 | 86 083,00 |
| Puhaskasum (€) | -30 519,00 | -12 254,00 | -10 560,00 |
| Varad (€) | 78 859,00 | 61 765,00 | 67 328,00 |
| Kohustised (€) | 23 483,00 | 18 643,00 | 64 766,00 |
| Omakapital (€) | 55 376,00 | 43 122,00 | 2 562,00 |
| Raha (€) | 7 459,00 | 12 081,00 | 10 461,00 |
| Töötajate arv | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 67,3 tuh €
- Omakapital
- 2,6 tuh €
- Kohustised
- 64,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 6,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 877 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 86 083,00 € · puhaskahjum 10 560,00 €
müügitulu 103 181,00 € · puhaskahjum 12 254,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 312 136,00 € · puhaskahjum 30 519,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Kirimäe küla, Platsi · 90805 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30046880 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Lääne maakond, Haapsalu linn, Herjava küla, Kase tn 26 · 90453 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30046880 / 2
Ettevõtte aadress muutus: Lääne maakond, Ridala vald, Herjava küla, Kase tn 26 · 90453 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30046880
Visionplus Eesti OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10157545 / 4
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · GreenFree UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10157545
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026