Palmar OÜ
Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 148 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 9 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 27.07.2021: Koeratoidu ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 162 867,00 | 1 456 280,00 | 1 746 305,00 | 1 785 651,00 | 1 950 897,00 |
| Ärikasum (€) | 55 837,00 | 46 322,00 | 53 376,00 | 82 238,00 | 78 965,00 |
| Puhaskasum (€) | 40 394,00 | 21 153,00 | 24 751,00 | 43 897,00 | 45 387,00 |
| Varad (€) | 417 508,00 | 563 700,00 | 535 374,00 | 624 954,00 | 619 058,00 |
| Kohustised (€) | 297 058,00 | 422 380,00 | 369 225,00 | 425 011,00 | 383 750,00 |
| Omakapital (€) | 120 450,00 | 141 320,00 | 166 149,00 | 199 943,00 | 235 308,00 |
| Raha (€) | 18 469,00 | 20 596,00 | 34 051,00 | 104 952,00 | 68 393,00 |
| Töötajate arv | — | — | 14,00 | 14,00 | 16,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2021Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 619 tuh €
- Omakapital
- 235 tuh €
- Kohustised
- 384 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 723 tuh €
- Riiklikud maksud
- 166 tuh €
- Tööjõumaksud
- 47,0 tuh €
- Töötajaid
- 25,00
Riigihanked
2021–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
1,8 tuh € · 9 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 950 897,00 € · puhaskasum 45 387,00 €
müügitulu 1 785 651,00 € · puhaskasum 43 897,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 746 305,00 € · puhaskasum 24 751,00 €
müügitulu 1 456 280,00 € · puhaskasum 21 153,00 €
müügitulu 1 162 867,00 € · puhaskasum 40 394,00 €
müügitulu 781 021,00 € · puhaskasum 42 663,00 €
müügitulu 591 557,00 € · puhaskasum 19 376,00 €
müügitulu 485 568,00 € · puhaskasum 6 616,00 €
müügitulu 447 356,00 € · puhaskasum 6 246,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Kose vald, Saula küla, Kangru · 75117 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10157087 / 3
müügitulu 351 041,00 € · puhaskasum 5 977,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Palmar OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10157087
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026