OÜ Militaarseiklus
Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 161 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 16,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 45 844,00 | 70 912,00 | 115 790,00 | 108 451,00 | 100 105,00 |
| Ärikasum (€) | -6 813,00 | 1 128,00 | 9 460,00 | 14 996,00 | 1 206,00 |
| Puhaskasum (€) | -7 120,00 | 845,00 | 9 460,00 | 14 996,00 | 1 206,00 |
| Varad (€) | 32 207,00 | 20 431,00 | 26 976,00 | 40 481,00 | 41 118,00 |
| Kohustised (€) | 26 840,00 | 14 220,00 | 11 305,00 | 9 814,00 | 9 245,00 |
| Omakapital (€) | 5 367,00 | 6 211,00 | 15 671,00 | 30 667,00 | 31 873,00 |
| Raha (€) | 2 727,00 | 3 027,00 | 6 825,00 | 7 554,00 | 4 813,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 41,1 tuh €
- Omakapital
- 31,9 tuh €
- Kohustised
- 9,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 25,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,7 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Avaliku sektori maksed
2026
16,6 tuh € · 18 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 100 105,00 € · puhaskasum 1 206,00 €
müügitulu 108 451,00 € · puhaskasum 14 996,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 115 790,00 € · puhaskasum 9 460,00 €
müügitulu 70 912,00 € · puhaskasum 845,00 €
müügitulu 45 844,00 € · puhaskahjum 7 120,00 €
müügitulu 63 972,00 € · puhaskasum 8 205,00 €
müügitulu 39 777,00 € · puhaskasum 1 495,00 €
müügitulu 41 989,00 € · puhaskasum 188,00 €
müügitulu 28 070,00 € · puhaskasum 45,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Luha tn 34 · 10131 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10156679 / 4
müügitulu 19 809,00 € · puhaskasum 7,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026