Revaltools OÜ
Muud eriehitustööd
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 160 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 7 373,00 | 10 965,00 | 31 570,00 | 0,00 | 7 925,00 |
| Ärikasum (€) | 3 179,00 | 1 182,00 | 10 944,00 | 0,00 | 516,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 179,00 | -1 723,00 | 72,00 | -2,00 | 441,00 |
| Varad (€) | 6 644,00 | 4 881,00 | 4 953,00 | 4 951,00 | 5 392,00 |
| Kohustised (€) | 40,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 6 604,00 | 4 881,00 | 4 953,00 | 4 951,00 | 5 392,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2017–2021 · summad eurodes
- Varad · 2021
- 5,4 tuh €
- Omakapital
- 5,4 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMuutused
Allkirjastatud
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Madara tn 33/5 · 10613 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10156674 / 11
müügitulu 7 925,00 € · puhaskasum 441,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 2,00 €
müügitulu 31 570,00 € · puhaskasum 72,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Madara tn 33 · 10613 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10156674 / 9
müügitulu 10 965,00 € · puhaskahjum 1 723,00 €
müügitulu 7 373,00 € · puhaskasum 3 179,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 31-3 · 12612 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10156674 / 7
müügitulu 3 570,00 € · puhaskasum 924,00 €
Majandusaasta periood muutus: 31.05 · 30.05 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10156674 / 2
Bavestone UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10156674
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.09.2026