OÜ Ets bygg
Metsamajandust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 181 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 6,9 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 156 701,00 | 315 392,00 | 342 443,00 | 293 042,00 | 234 509,00 |
| Ärikasum (€) | 18 900,00 | 142 942,00 | 73 047,00 | 18 836,00 | 18 399,00 |
| Puhaskasum (€) | 18 900,00 | 142 942,00 | 73 047,00 | 18 836,00 | 18 399,00 |
| Varad (€) | 248 186,00 | 526 795,00 | 554 180,00 | 538 393,00 | 529 196,00 |
| Kohustised (€) | 42 680,00 | 178 347,00 | 132 685,00 | 98 062,00 | 70 466,00 |
| Omakapital (€) | 205 506,00 | 348 448,00 | 421 495,00 | 440 331,00 | 458 730,00 |
| Raha (€) | 75 040,00 | 124 217,00 | 84 580,00 | 139 825,00 | 89 853,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2019Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 529 tuh €
- Omakapital
- 459 tuh €
- Kohustised
- 70,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 61,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 15,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 7,1 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
2026
6,9 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 234 509,00 € · puhaskasum 18 399,00 €
müügitulu 293 042,00 € · puhaskasum 18 836,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 342 443,00 € · puhaskasum 73 047,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Otepää vald, Lauküla, Palu/1 · 67011 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20056172 / 5
müügitulu 315 392,00 € · puhaskasum 142 942,00 €
müügitulu 156 701,00 € · puhaskasum 18 900,00 €
müügitulu 121 967,00 € · puhaskahjum 26 973,00 €
müügitulu 213 255,00 € · puhaskasum 63 814,00 €
müügitulu 116 503,00 € · puhaskahjum 15 491,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Otepää vald, Lauküla · 67011 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20056172 / 4
müügitulu 112 191,00 € · puhaskahjum 25 225,00 €
müügitulu 191 427,00 € · puhaskahjum 27 210,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026