OÜ Kohila Vineer
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 185 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 7 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 12,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 32 818 011,00 | 45 166 034,00 | 52 500 927,00 | 50 230 689,00 | 49 244 821,00 |
| Ärikasum (€) | 2 397 053,00 | 3 813 561,00 | 7 034 264,00 | 7 539 227,00 | 6 141 418,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 415 356,00 | 2 897 857,00 | 6 226 372,00 | 6 920 696,00 | 5 817 770,00 |
| Varad (€) | 60 895 195,00 | 58 511 166,00 | 57 897 114,00 | 53 490 601,00 | 52 209 765,00 |
| Kohustised (€) | 42 474 238,00 | 37 192 352,00 | 30 351 928,00 | 19 024 719,00 | 11 926 113,00 |
| Omakapital (€) | 18 420 957,00 | 21 318 814,00 | 27 545 186,00 | 34 465 882,00 | 40 283 652,00 |
| Raha (€) | 45 162,00 | 166 696,00 | 1 472 591,00 | 1 715 198,00 | 1 204 906,00 |
| Töötajate arv | — | — | 199,00 | 222,00 | 221,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 52,2 mln €
- Omakapital
- 40,3 mln €
- Kohustised
- 11,9 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 13,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 842 tuh €
- Tööjõumaksud
- 888 tuh €
- Töötajaid
- 228,00
Avaliku sektori maksed
2026
12,6 tuh € · 7 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 49 244 821,00 € · puhaskasum 5 817 770,00 €
müügitulu 50 230 689,00 € · puhaskasum 6 920 696,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 52 500 927,00 € · puhaskasum 6 226 372,00 €
müügitulu 45 166 034,00 € · puhaskasum 2 897 857,00 €
müügitulu 32 818 011,00 € · puhaskasum 1 415 356,00 €
Anna-Maria Maksin – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 30046103 / 17
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 25 567 975,00 € · puhaskahjum 595 760,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Aktsiaselts Latvijas Finieris osalus muutus: 100% · 31 380 015,00 € → 100% · 33 380 015,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30046103 / 15
müügitulu 26 838 962,00 € · puhaskahjum 1 065 885,00 €
Aktsiaselts Latvijas Finieris osalus muutus: 100% · 27 000 000,00 € → 100% · 31 380 015,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30046103 / 14
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 25 225 453,00 € · puhaskahjum 4 122 713,00 €
müügitulu 17 457 227,00 € · puhaskahjum 6 642 174,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Kohila vald, Kohila alev, Jõe tn 21 · 79808 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30046103 / 12
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 8 097 489,00 € · puhaskahjum 2 994 077,00 €
Aktsiaselts Latvijas Finieris osalus muutus: 100% · 17 000 000,00 € → 100% · 27 000 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30046103 / 10
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
14 815 000,00 € · pandipidaja AS "SEB banka"
17 600 000,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
17 600 000,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
11 700 000,00 € · pandipidaja AS SEB banka
Aktsiaselts Latvijas Finieris osalus muutus: 100% · 9 652 500,00 € → 100% · 17 000 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30046103 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
aktsiaselts LATVIJAS FINIERIS osalus muutus: 100% · 7 652 500,00 € → 100% · 9 652 500,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30046103 / 4
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
11 700 000,00 € · pandipidaja AS SEB banka
aktsiaselts LATVIJAS FINIERIS osalus muutus: 100% · 2 500,00 € → 100% · 7 652 500,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30046103 / 2
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 17.08.2026