SINILILLE OÜ
Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 191 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 47,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 655 600,00 | 841 492,00 | 1 065 043,00 | 1 007 957,00 | 1 149 628,00 |
| Ärikasum (€) | 2 895,00 | 29 733,00 | 46 093,00 | 8 203,00 | 3 789,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 895,00 | 29 359,00 | 42 726,00 | 4 855,00 | 1 627,00 |
| Varad (€) | 68 444,00 | 167 961,00 | 193 513,00 | 217 946,00 | 209 479,00 |
| Kohustised (€) | 48 310,00 | 118 468,00 | 101 294,00 | 120 872,00 | 110 778,00 |
| Omakapital (€) | 20 134,00 | 49 493,00 | 92 219,00 | 97 074,00 | 98 701,00 |
| Raha (€) | 9 644,00 | 10 330,00 | 47 870,00 | 29 836,00 | 13 890,00 |
| Töötajate arv | — | — | 13,00 | 15,00 | 18,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 209 tuh €
- Omakapital
- 98,7 tuh €
- Kohustised
- 111 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 175 tuh €
- Riiklikud maksud
- 24,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 11,4 tuh €
- Töötajaid
- 12,00
Avaliku sektori maksed
2026
47,4 tuh € · 60 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 149 628,00 € · puhaskasum 1 627,00 €
müügitulu 1 007 957,00 € · puhaskasum 4 855,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 065 043,00 € · puhaskasum 42 726,00 €
müügitulu 841 492,00 € · puhaskasum 29 359,00 €
müügitulu 655 600,00 € · puhaskasum 2 895,00 €
müügitulu 555 567,00 € · puhaskasum 4 877,00 €
müügitulu 488 478,00 € · puhaskasum 1 943,00 €
müügitulu 399 761,00 € · puhaskasum 3 987,00 €
müügitulu 203 276,00 € · puhaskasum 5 564,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Pärna tn 3 · 71008 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 20056017 / 5
müügitulu 161 798,00 € · puhaskasum 53,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Majandusaasta periood muutus: 01.05 · 30.04 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 20056017 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · SINILILLE UÜ: Kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 20056017
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026