Sonmak Group OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 193 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2026; lepingu maksumus 795 tuh €: Pärnu asendushoolduse peremajade rekonstrueerimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 983 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 122 322,00 | 1 721 972,00 | 1 862 036,00 | 1 565 346,00 | 1 847 774,00 |
| Ärikasum (€) | 76 439,00 | 55 474,00 | 201 331,00 | 126 863,00 | 85 880,00 |
| Puhaskasum (€) | 68 240,00 | 49 465,00 | 193 850,00 | 121 783,00 | 76 582,00 |
| Varad (€) | 1 111 901,00 | 940 935,00 | 1 122 066,00 | 1 394 481,00 | 1 557 571,00 |
| Kohustised (€) | 488 359,00 | 309 137,00 | 296 417,00 | 453 458,00 | 563 975,00 |
| Omakapital (€) | 623 542,00 | 631 798,00 | 825 649,00 | 941 023,00 | 993 596,00 |
| Raha (€) | 1 689,00 | 33 262,00 | 42 001,00 | 9 201,00 | 98 550,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 10,00 | 10,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,6 mln €
- Omakapital
- 994 tuh €
- Kohustised
- 564 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 777 tuh €
- Riiklikud maksud
- 77,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 19,8 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 33
- Teadaolev maht
- Vähemalt 106 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
983 tuh € · 26 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 847 774,00 € · puhaskasum 76 582,00 €
müügitulu 1 565 346,00 € · puhaskasum 121 783,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 862 036,00 € · puhaskasum 193 850,00 €
müügitulu 1 721 972,00 € · puhaskasum 49 465,00 €
müügitulu 3 122 322,00 € · puhaskasum 68 240,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 4 848 270,00 € · puhaskasum 266 530,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Härma tn 11 · 80034 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 30046033 / 11
müügitulu 2 900 562,00 € · puhaskasum 54 957,00 €
müügitulu 2 372 397,00 € · puhaskasum 46 334,00 €
müügitulu 2 096 633,00 € · puhaskasum 40 046,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Paikuse alev, Käärasoo põik 4 · 86602 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30046033 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Paikuse vald, Paikuse alev, Käärasoo põik 4 · 86602 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30046033 / 7
müügitulu 1 488 870,00 € · puhaskasum 88 666,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026